Máme několik volných pozic. Ozvěte se.

Staňte se součástí moderní společnosti se silným zázemím.

Konstruktér v CAD.

Místo výkonu: Jablonec nad Nisou
Kontakt: info@inox-tech.cz

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v moderním prostředí rozvíjející se firmy s příjemným kolektivem
  • Práci na zajímavých projektech pro mezinárodní firmy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Vzdělávání v technických oblastech

Popis práce:

  • Úprava výrobků a tvorba nových produktů
  • Tvorba 3D modelů a výkresové dokumentace
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce v softwaru CAD – SolidWorks 2019
  • Částečné řízení své zakázky/projektu + její dozorování při výrobě a montáži
  • Komunikace se zákazníkem
  • Interní komunikace s obchodním oddělením a oddělením výroby a montáže

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • Praxi v oboru min. 1 rok
  • Znalost softwaru CAD (SolidWorks velkou výhodou)
  • Anglický jazyk výhodou
  • Technické myšlení, samostatnost

Konstruktér senior v CAD.

Nabízíme:

  • Podílení se na vývojových zakázkách

  • Tvorba nových výrobků/jednoúčelových strojů/automatizovaných linek
  • Práce v softwaru 3D SolidWorks 2019
  • Řízení své zakázky/projektu + její dozorování při výrobě a montáži
  • Metodické řízení Junior konstruktérů
  • Účast na schvalovacím procesu

Požadujeme:

  • Praxi v oboru min. 3 roky
  • Technické myšlení, kreativita
  • Samostatnost
  • Schopnost vést lidi

Obsluha CNC.

  • Samostatnost, týmový duch, chuť a ochota učit se novým věcem
  • SPŠ výhodou
  • Znalost čtení technických výkresů výhodou
  • Praxe v obsluze CNC strojů a zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
  • Zaškolení, přátelské pracovní prostředí, profesionalita
  • Odpovídající platové ohodnocení

Senior pracovník montáže a servisu.

Místo výkonu: Jablonec nad Nisou. Servisní výjezdy po celé ČR i do zahraničí

Nabízíme:

  • Vzhledem k Vašim zkušenostem a praxi, odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Sick days po odpracovaném roce
  • Příspěvek na penzijní pojištění po dvou letech

Náplň práce:

  • Montáž a servis zařízení (mechanika a pneumatika) dle výkresové dokumentace a CAD dat
  • Servisní výjezdy po celé ČR i do zahraničí
  • Práce v kolektivu i samostatně
  • Aktivní řešení problémů ve spolupráci s konstruktéry

Požadujeme:

  • Manuální zručnost a pečlivost, cit pro detail
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Proaktivní přístup k řešení problémů
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Časovou flexibilitu
  • Týmovost
  • ŘP skupiny B
  • SŠ technického směru výhodou
  • Zkušenost z obdobné pozice výhodou
  • Aj výhodou, není podmínkou
© Copyright 2024 INOX Technology a.s. člen české strojírenské skupiny SkyLimit Industry Tvorba webu
Dogfish - Digitální agentura